Керівник "УЗ" доручив терміново поліпшити стан електричок, що курсують до Києва - 05.10.2017 17:04 — Новини Укрінформ
Керівник "УЗ" доручив терміново поліпшити стан електричок, що курсують до Києва

Керівник "УЗ" доручив терміново поліпшити стан електричок, що курсують до Києва

660
Ukrinform
В.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов проінспектував підготовку до рейсів приміських поїздів у моторвагонному депо Фастів-1 і доручив персоналу терміново поліпшити стан електричок, що курсують до Києва.

Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

"В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов 5 жовтня проінспектував підготовку до рейсів приміських поїздів у моторвагонному депо Фастів-1. Керівник галузі перевірив стан електропоїзда Київ-Фастів, яким він прибув на нараду в депо, та поспілкувався із пасажирами цього приміського поїзда. Під час поїздки та спілкування з працівниками депо Кравцов визначив першочергові заходи для подолання незадовільного стану приміських поїздів та доручив персоналу терміново покращити прибирання та миття вагонів", - йдеться у повідомленні.

Керівник "Укрзалізниці" визнав, що стан електропоїздів, вагони яких поки що не модернізовані, критичний, і пасажири не приховують свого незадоволення.

Тому, за його словами, "Укрзалізниця" вже цьогоріч здійснює модернізацію та капітальний ремонт рухомого складу.

Під час інспектування залізничного вокзалу у Фастові Кравцов також доручив переглянути час роботи приміських кас, щоб не створювалися черги через закриття кас на перерву, а також терміново замінити непрацюючі касові апарати.

Читайте також: Укрзалізниця змінює графік курсування електропоїзда Фастів – Ворожба

Водночас у прес-службі "Укрзалізниці" поскаржились, що в той час, як залізничники збільшують обсяги ремонтів приміського рухомого складу, місцеві органи влади погіршують стан розрахунків за пільгові перевезення пасажирів, де вони є замовниками послуг. Так, за 9 місяців 2017 року місцеві органи влади компенсували залізничному перевізнику у 8 разів менше коштів від суми наданих послуг за перевезення пільговиків, або лише 13% від необхідної суми – це лише 41 млн грн із 314,7 млн наданих послуг. Для порівняння, на модернізацію  електропоїзда № 818 Фастів – Ворожба із 10 вагонів Укрзалізниця цього року витратила майже 46 млн грн. Таким чином, підкреслили в "Укрзалізниці", за суму некомпенсованих з місцевих бюджетів перевізнику коштів за перевезення пільговиків можна було б модернізувати ще шість таких приміських поїздів. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>