Накопичувальна пенсія: Рева запевняє, що в законопроекті прописаний дедлайн

Накопичувальна пенсія: Рева запевняє, що в законопроекті прописаний дедлайн

Укрінформ
Редакція законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» суттєво доопрацьована і значно відрізняється від редакції, запропонованої урядом.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева під час години запитань до уряду в п'ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Законопроект суттєво доопрацьовано. Він значно відрізняється від того варіанту, який подавав уряд до Верховної Ради. Уряд врахував всі позиції, які не стосувалися базових елементів цієї реформи», - сказав Рева.

Зокрема, зазначив він, профільним комітетом була підтримана поправка щодо виходу на пенсію людини, яка має 40 років страхового стажу незалежно від віку з 1 січня 2028 року. 

«Таким чином кожна людина сама визначає, коли йде на пенсію», - пояснив Рева.

Окрім того, зазначив він, була врахована поправка щодо врахування до страхового стажу періодів підприємницької діяльності, яка здійснювалася у період до 31 грудня 2017 року.

Окрім того, підтримана поправка щодо збереження  права на призначення дострокової пенсії  за вислугою років артистам театрально-концертних та інших видовищних закладів на умовах, які були раніше - 20-35 років стажу, незалежно від віку. 

Читайте також: Рева запевняє, що гроші на підвищення пенсій з 1 жовтня у Пенсійному фонді є

Також Рева зазначив, що профільний комітет підтримав поправку щодо введення накопичувальної пенсійної системи з 1 січня 2019 року. 

«Уряд підтримав цю пропозицію. Це дедлайн, обов'язок, який ми на себе беремо», - наголосив міністр соціальної політики.

Окрім того, зазначив Рева, депутати підтримали пропозицію колеги щодо введення норми про аудит Пенсійного фонду та введення реєстру отримувачів соціальних виплат.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-