Рева запевняє, що гроші на підвищення пенсій з 1 жовтня у Пенсійному фонді є

Рева запевняє, що гроші на підвищення пенсій з 1 жовтня у Пенсійному фонді є

Укрінформ
У 2017 році завдяки зміні розміру мінімальної заробітної плати вже вдалося накопичити у Пенсійному фонді ресурс, який дасть можливість підняти пенсії з 1 жовтня ц. р.

Про це під час години запитань до уряду розповів міністр соціальної політики Андрій Рева 8 вересня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"За цей рік в Пенсійному фонді був закумульований ресурс, який дає можливість підняти розміри пенсій вже з 1 жовтня (цього року - ред.) не за рахунок друкування грошей, зовнішніх запозичень, збільшення дотацій з державного бюджету, а виключно за рахунок тих коштів, які були сплачені до Пенсійного фонду у вигляді Єдиного соціального внеску і, що важливо, без підвищення її ставки", - повідомив Рева.

Читайте також: Пенсії підвищать за будь-яких умов - Рева

Урядовець пояснив, що цьогоріч вперше за рахунок встановлення мінімальної заробітної плати у розмірі 3200 грн, за 35 років трудової діяльності люди зможуть сплатити 295 тис. грн, а їм потрібно у вигляді мінімальної пенсії заплатити 269 тис. грн.

"Тепер за 35 років трудової діяльності люди сплачують 295 тис. грн, а їм потрібно у вигляді мінімальної пенсії заплатити 269 тис. грн", - підкреслив він.

Це, за його словами, вперше за багато років дає можливість для збільшення доходів Пенсійного фонду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-