Застава для Полякова: суд оголосить рішення у четвер

Застава для Полякова: суд оголосить рішення у четвер

762
Укрінформ
Солом'янський районний суд Києва у четвер, 7 вересня, оголосить рішення за клопотанням САП щодо застави народного депутата Максима Полякова.

Про це журналістам сказав судовий розпорядник, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Завтра на 11.15 буде оголошення", - сказав судовий розпорядник.

Раніше під час судового засідання прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури внесли доповнення до клопотання щодо стягнення застави Полякова у дохід держави. Зокрема, у цьому доповненні прокурори просили суд про призначення нової застави депутату у розмірі 5 мільйонів гривень, оскільки, на думку сторони обвинувачення, застава у 304 тисячі гривень не забезпечує належного виконання Поляковим процесуальних обов'язків.

Читайте також: Поляков заявляє, що психічних розладів у нього не знайшли

Як повідомлялося, Поляков є фігурантом справи щодо незаконного видобутку бурштину. Верховна Рада надала згоду на притягнення його до кримінальної відповідальності.

21 липня Солом'янський районний суд Києва обрав запобіжний захід Полякову у вигляді застави у розмірі 304 тис. грн з обов'язком носіння електронного браслета. Суд також зобов'язав депутата здати всі паспорти. Народний депутат заставу вніс, однак виконувати рішення суду в частині носіння електронного браслета тоді відмовився.

Після цього САП направила в суд подання щодо стягнення застави Полякова в дохід держави у зв'язку з невиконанням ним ухвали суду від 21 липня.

Водночас 23 серпня Поляков повідомив, що він надягнув електронний браслет.

Однак у САП заявили, що наполягатимуть на стягненні в бюджет застави Полякова, оскільки судове рішення в частині, зокрема, носіння електронного браслета, не було виконано ним негайно, і це є порушенням.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-