Сексизм у Раді: Супрун обурена “фантазіями” депутатів на тему вагітних школярок

Сексизм у Раді: Супрун обурена “фантазіями” депутатів на тему вагітних школярок

Укрінформ
Згідно з офіційною статистикою Міністерства охорони здоров'я України у 2016 році жінок, які народили у віці до 18 років було 1,27% від загальної кількості породілей. 

Про це у себе на сторінці у Facebook повідомила виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун коментуючи розгляд у Верховній Раді освітньої реформи.

"Зараз у Верховній Раді розглядають освітню реформу. Серед застережень пролунало ніби не можна запроваджувати 12-річну систему освіти, бо 18-річні дівчата виходитимуть зі школи вагітними. Неймовірно! У 21 сторіччі, в європейській країні комусь спадає на думку те, що життя жінки повинно обмежуватися інститутом сім'ї та турботою про дітей", - написала вона.

Читайте також: Супрун готова стати повноцінним Міністром без приставки "в.о."

Вона наголосила, що парламент не повинен бути місцем пропаганди сексизму та ейджизму. "Боюся, що люди, які так говорять, навіть не усвідомлюють, що це грубе порушення прав людини. Окрім того, що народні депутати дозволяють собі сексистські вислови під час парламентської сесії, вони ще й не володіють темою про яку говорять та керуються стереотипами чи власними фантазіями. Згідно офіційної статистики Міністерство охорони здоров'я України у 2016 році жінок, які народили у віці до 18 років було 1,27% від загальної кількості породілей", - зауважила вона.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-