САП наполягатиме, щоб застава Полякова пішла в бюджет

САП наполягатиме, щоб застава Полякова пішла в бюджет

890
Ukrinform
Спеціалізована антикорупційна прокуратура наполягатиме на стягненні в бюджет застави нардепа Максима Полякова, оскільки рішення суду в частині, зокрема, носіння електронного браслета, не було виконано негайно.

Про це у коментарі журналістам заявив прокурор САП Максим Кравченко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Факт невиконання ухвали суду в частині невиконання покладених на Полякова обов'язків, саме негайного виконання, а ми з вами спостерігали майже місяць, що він всіляко намагається ухилитися, щоб не виконати їх... Сам факт негайного невиконання є порушенням тих обов'язків, які на нього покладені, і є підставою для стягнення застави. Ми наполягатимемо на задоволенні цього клопотання", - сказав Кравченко.

Водночас він додав, що в нього немає інформації, чи здав народний депутат на зберігання свої паспорти.

Читайте також: Поляков збирається на психіатричну експертизу

Поляков є фігурантом справи щодо незаконного видобутку бурштину. Верховна Рада позбавила його недоторканності, але не дозволила його затримання і арешт. 13 липня Полякову вручили підозру.

21 липня Солом'янський районний суд Києва обрав запобіжний захід Полякову у вигляді застави у розмірі 304 тис. грн з обов'язком носіння електронного браслета. Суд також зобов'язав депутата здати всі паспорти. Народний депутат заставу вніс, однак виконувати рішення суду в частині носіння електронного браслета тоді відмовився.

Після цього САП направила в суд подання щодо стягнення застави Полякова в дохід держави у зв'язку з невиконанням ним ухвали суду від 21 липня.

Водночас 23 серпня Поляков повідомив, що він надягнув електронний браслет.

Наступне засідання суду з розгляду клопотання щодо стягнення застави Полякова відбудеться 6 вересня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>