Нардеп Мельничук повідомив подробиці стрілянини у Києві за його участю

Нардеп Мельничук повідомив подробиці стрілянини у Києві за його участю

Укрінформ
Учорашня стрілянина на Троєщині у Києві за участю охоронця народного депутата Сергія Мельничука сталася через напад на депутата.

Про це йдеться у заяві прес-служби Мельничука, переданій Укрінформу.

"Учора, 15 серпня 2017 року, у Деснянському районі столиці, по вул. Сабурова, 16-а, було скоєно напад на народного депутата України Сергія Мельничука. На той момент Сергій Мельничук знаходився за місцем подій і виконував свої депутатські обов’язки щодо перевірки звернення члена Українського конгресу інвалідів Юрія Шеремета. Герой Майдану повідомив, що відбувається рейдерське захоплення приміщення, в якому перебуває Школа для дітей-інвалідів з обмеженими можливостями "Славія". Тому Сергій Мельничук виїхав, аби з’ясувати обставини", - йдеться у заяві.

Зазначається також, що "зустріли народного депутата люди, які представилися громадськими активістами, а насправді, як виявилося згодом, охоронцями фірми "Донбас".

Читайте також: Поліція уточнила: на Троєщині стріляв охоронець нардепа Мельничука

"Саме, вони у кількості понад 30 осіб намагалися виселити з приміщення трьох представників школи – інвалідів, одна з жінок була на інвалідному візку. На прохання Мельничука виконавча служба жодних документів не надала, натомість за допомогою охоронної компанії почала вивозити меблі, які належать школі. Приміщення зсередини виявилося розгромленим. Зважаючи, на таку ситуацію Сергій Мельничук одразу викликав поліцію", - йдеться в заяві депутата.

Там також повідомляється, що "тітушки з брудною лайкою розбили заднє бокове скло в автомобілі Сергія Мельничука, запустили в салон газ, порізали шини і почали стрілянину".

"Людина, яка була разом з Сергієм Мельничуком, є представником державної охорони, яка протягом останніх 1,5 місяців здійснює охорону народного депутата Сергія Мельничука у зв’язку з запобіганням замахів на вбивство. Тому він вимушений був діяти згідно з інструкцією та покладеними на нього посадовими обов’язками", - підкреслюється у заяві.

Повідомляється також, що Мельничук зробив депутатське звернення до Міністерства юстиції України, КМДА, Міністерства внутрішніх справ України, Генеральної прокуратури України щодо з’ясування фактичних обставин, які мали місце. Зазначається також, що після отримання відповідей Мельничук дасть розгорнуте інтерв’ю представникам ЗМІ та оприлюднить отримані документи.

Напередодні видання dtp.kiev.ua повідомило, що народний депутат Мельничук влаштував стрілянину з бойової зброї на Троєщині. Згодом у прес-службі столичної поліції уточнили, що стріляв охоронець Мельничука.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-