Республіканці в Сенаті США знову не змогли скасувати Obamacare

Республіканці в Сенаті США знову не змогли скасувати Obamacare

932
Ukrinform
Республіканська більшість Сенату США, яка активно виступає за негайне скасування доступної для всіх громадян системи медичного страхування Obamacare, знову зазнала поразки на голосуванні в середу.

Законодавці не змогли набрати необхідний поріг у 51 голос для того, щоб припинити нині діючу систему медичного страхування в США, передає власний кореспондент.

У середу лише 45 сенаторів підтримали поправку республіканця Ренда Пола, який виступив з ініціативою зупинити дію нинішнього "Закону про доступне медичне страхування" з тим, щоб протягом двох років затвердити його заміну.

Читайте також: Сенат США обговорить новий законопроект на заміну Obamacare

Ця поправка розглядалася республіканцями як компроміс у рішенні щодо реформи в системі медичного обслуговування.

Серед тих, хто не підтримав ініціативу Ренда Пола, були всі представники Демократичної партії, а також семеро сенаторів-республіканців, у тому числі Джон Маккейн, який включився у законодавчий процес попри серйозне захворювання.

Читайте також: Трамп втрачає можливості скасувати Obamacare - CNN

Нинішня спроба республіканців скасувати Obamacare була зроблена після того, як Сенат напередодні провалив затвердження законопроекту з новою системою медичного страхування. За попередніми підрахунками, заміна Obamacare на новий республіканський варіант може позбавити можливості оплачувати медичну страховку для майже 32 млн незаможних громадян США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>