Реєстр

Реєстр "Доступних ліків" розширять до 5 серпня

Укрінформ
Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко доручив Міністерству охорони здоров'я розширити реєстр препаратів у рамках програми  "Доступні ліки" до 5 серпня цього року.

Про це він сказав під час селекторної наради у Кабміні щодо стану реалізації урядової програми «Доступні ліки»  та перерахування і виплати одержувачам субсидії невикористаних сум субсидії, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"По доступних ліках - наша програма розпочала роботу у квітні 2017 року. Урядову програму розповсюджено на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальна астма. ...Доручаю Міністерству охорони здоров'я протягом двох тижнів, до 5 серпня, завершити роботу з доповнення реєстру ліків. І щоб до 5 серпня був оприлюднений новий розширений реєстр препаратів, який буде діяти по трьох програмах", - сказав Розенко.

Читайте також: "Доступні ліки" нам по кишені, будемо розширювати перелік - глава уряду

Віце-прем'єр нагадав, що програма "Доступні ліки" дає можливість всім  людям, які мають вищезазначені діагнози отримувати ліки безоплатно або з незначною мінімальною доплатою.

"Перелік лікарських засобів за торговельними назвами, затверджений Міністерством охорони здоров'я, на сьогоднішній день - це близько 160 препаратів. Як ми і обіцяли, ця програма буде розширюватися. На сьогоднішній день до нового реєстру подано пропозицій приблизно на 210 препаратів. Тобто реєстр, який діє сьогодні, найближчим часом буде розширено щонайменше на 50 препаратів. І новий реєстр буде складати біля 200 препаратів", - сказав він.

Розенко додав, що у розширеному реєстрі мають бути представлені ліки 22 виробників із ЄС, 17 виробників з України і 5 світових виробників (в основному -  Ізраїль та Індія).

"Таким чином усі розмови про те, що уряд вибирає найдешевші препарати, неефективні препарати не відповідають дійсності. Ми вибираємо ефективні препарати, які дозволять людям допомогти  відповідним чином лікувати ті хвороби, які вони мають", - підсумував він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-