Людей, які вимагали хабар у нардепа Лінька, затримали "на гарячому" - Троян

Людей, які вимагали хабар у нардепа Лінька, затримали "на гарячому" - Троян

2594
Ukrinform
Заступник міністра МВС Вадим Троян переконаний, що справа щодо затримання головреда видання "Страна.ua" Ігоря Гужви за підозрою у вимаганні й отриманні 10 тисяч доларів хабара буде доведена до логічного кінця.

Про це він заявив у Верховній Раді під час години запитань до уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Прокуратурою міста Києва спільно з Головним управління слідчим міста Києва Національної поліції були затримані два злодії, які вимагали хабар у народного депутата Лінька. На передачі 10 тисяч доларів вони були затримані в порядку статті 208 КПК України. Зараз ідуть слідчі дії... Завдяки тому, що депутат до нас звернувся ще 31.03, за три місяці проведені слідчі та негласні слідчі дії, і дана справа, я думаю, дійде, до логічного кінця», -  зазначив Троян.

Водночас перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Ольга Червакова в коментарі Укрінформу заявила, що на її думку ситуація з затриманням головного редактора видання "Страна.ua" Ігоря Гужви не має жодного стосунку до свободи слова. "Якщо людина вимагає хабарі, неважливо, якої вона професії", - зауважила депутат.

Як повідомляв Укрінформ, ввечері 22 червня генеральний прокурор Юрій Луценко поінформував, що Гужву затримали за підозрою у вимаганні й отриманні 10 тисяч доларів за нерозміщення компрометуючих матеріалів на діючого політика.

Народний депутат від Радикальної партії Дмитро Лінько заявив, що головний редактор видання "Страна.ua" вимагав у нього гроші нібито за непублікацію компрометуючих матеріалів.

Натомість сам Гужва стверджує, що це Лінько пропонував йому гроші за нерозміщення копромату.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-