Учасники ЗНО завтра отримають повні результати тестування

Учасники ЗНО завтра отримають повні результати тестування

1408
Укрінформ
23 червня на інформаційних сторінках учасників ЗНО буде розміщено повну інформацію про результати тестування, а також результат державної підсумкової атестації.

Про це на прес-конференції за підсумками ЗНО у 2017 році повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Впродовж найближчих годин, фактично на початку наступної доби, будуть оголошені повністю всі результати ЗНО на сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання, а також надано відомості з результатами державної підсумкової атестації для керівників загальноосвітніх навчальних закладів», - сказав Карандій. 

Відомості про державну підсумкову атестацію, яка проходила у формі ЗНО, буде розміщено в електронних кабінетах керівників загальноосвітніх навчальних закладів. На основі цієї інформації для випускників шкіл будуть сформовані атестати про здобуття повної загальної середньої освіти.

Крім того, учасники тестування матимуть змогу ознайомитися на своїх сторінках з картками результатів та скан-копіями своїх банків відповідей, та роздрукувати інформаційну картку з результатами тестувань.

Всього, за даними УЦОЯО, в 2017 році було проведено 840 тисяч тестів. ЗНО з української мови та літератури пройшли 212 599 осіб (92%) поріг «склав/не склав» - 24 бали. З математики тестування склали 88 827 осіб (84%), поріг «склав/не склав» - 11 балів. З Історії України - 149 022 осіб (87%), поріг «склав/не склав» - 27 балів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-