У РФ вбивством Вороненкова займається слідчий, що сфабрикував проти нього справу - вдова

У РФ вбивством Вороненкова займається слідчий, що сфабрикував проти нього справу - вдова

Оновлено
Укрінформ
Порушену Слідчим комітетом РФ справу про вбивство в Києві екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова веде слідчий Денис Жеренов, який в 2011 році сфабрикував відносно нього кримінальну справу.

Про це повідомила на прес-конференції вдова Вороненкова Марія Максакова, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

«Мені незрозуміло багато з того, що відбувається, тому що слідчий, який розслідує вбивство Дениса (Вороненкова - ред.), - він же з 2011 року займався фабрикуванням проти нього кримінальної справи. У нього (Вороненкова) був депутатський імунітет, тому це слідство велося щодо невстановленої особи, але всі чудово знали, щодо кого він (слідчий - ред.) фабрикує дійсну брехню», - сказала Максакова.

Вона додала, що слідчого звати Денис Жеренов. «Саме цей слідчий, який фабрикував справу, розслідує вбивство громадянина України на території України. Як цим можна займатися? Хоча я розумію, завдяки яким механізмам це все відбувається», - сказала вона.

Максакова також заявила, що після вбивства Вороненкова вона стала представлять для Росії більшу проблему, ніж її покійний чоловік.

«Ось там, біля готелю «Прем'єр Палац», вони вбили не тільки його, вони вбили все, що в мені було компромісним, жалісливим... На цьому етапі вони створили з мене більшу проблему, ніж Денис. Причому цю проблему створив не  Путін,  не адміністрація президента, не Кремль, а люди, які в своїх інтересах в зв'язці з криміналітетом», - заявила вона.

На її думку, до вбивства її чоловіка російські спецслужби залучили кримінальні кола.

«Я б не стала проводить лінії між спецслужбами і криміналітетом. Кримінал прекрасно співпрацює, працює з ними і навіть чекає, коли їх попросять виконати для них якусь роботу», - резюмувала вона.

Як повідомлялося, екс-депутат Держдуми РФ Денис Вороненкова був застрелений 23 березня в центрі Києва. Охоронець екс-депутата поранив нападника, однак і сам отримав поранення. Стрілець помер у лікарні.

Слідство розглядає як пріоритетну версію дій Російської Федерації.

Вороненков у грудні 2016 роки разом зі своєю дружиною, також колишнім депутатом Держдуми Марією Максаковою переїхав до України, а 14 лютого 2017 року повідомив про отримання українського громадянства. В Україні колишній російський депутат дав свідчення у справі про державну зраду стосовно колишнього президента України Віктора Януковича.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-