Посадовці Укрзалізниці завдали державі $10 мільйонів збитків - СБУ

Посадовці Укрзалізниці завдали державі $10 мільйонів збитків - СБУ

1060
Укрінформ
Генеральна прокуратура України за оперативного супроводження СБУ проводить досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем посадовцями ПАТ «Укрзалізниця», які завдали державі 10 млн дол. збитків.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

«Діючи в інтересах російських гірничо-збагачувальних холдингів та експедиторських компаній, вони безпідставно переглянули тарифні умови, значно занизивши їх. Тим самим державі завдано збитки на більш ніж 10 мільйонів доларів США», - йдеться у повідомленні.

За даними СБУ, правоохоронці провели низку обшуків за місцями роботи і проживання причетних до протиправної діяльності осіб. 

“Отримані під час слідчих дій дані свідчать про вплив з боку так званих «наглядачів» на прийняття рішень керівництвом ПАТ «Українська залізниця». Такі дії призводили до нанесення шкоди інтересам держави та отримання надприбутків російськими фінансово-промисловими групами. Також встановлено проведення окремими особами несанкціонованих переговорів від імені ПАТ «Українська залізниця» на території Російської Федерації”, - поінформували в СБУ.

Тривають слідчі дії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-