Прикордонники нагадали правила безвізу

Прикордонники нагадали правила безвізу

3740
Ukrinform
Державна прикордонна служба України нагадує, що безвізовий режим з країнами Євросоюзу дозволяє українцям бути на території цих країн не більше 90 днів.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Безвізовий режим дозволяє громадянам України перебувати на території країн ЄС не більше 90 днів протягом будь-якого 180-денного періоду. Окремо пам’ятайте про перетин кордону неповнолітніми громадянами України. Зокрема, діти віком від 16 років і старші мають право подорожувати до Європи без віз самостійно, до 16 років виїжджати за межі України можна лише у супроводі обох батьків, або одного з батьків чи з довіреною особою, маючи при собі нотаріально завірену згоду. Також запам’ятайте, якщо один із батьків живе за кордоном, то згоду засвідчують у консульських установах МЗС України", - зазначили у відомстві.

Як повідомлялося, в ніч з 10 на 11 червня громадяни України почали перетинати кордон в рамках безвізового режиму з країнами Європи. Майже 600 українців, які мають біометричні паспорти, співробітники Держприкордонслужби оформили у пунктах пропуску на кордоні з ЄС та в аеропортах, звідки відбуваються рейси в європейські країни.

З усіма деталями та правилами перетину кордону, в тому числі дітьми, можна ознайомитися на сайті Державної прикордонної служби України. Крім того, перед поїздкою обов’язково треба консультуватися та дізнаватися про умови, що діють на кордоні країни, яка планується до відвідання, зауважили у відомстві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>