SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Хлопець з ДЦП підкорив Говерлу - 04.06.2017 01:02 — Новини Укрінформ
Хлопець з ДЦП підкорив Говерлу

Хлопець з ДЦП підкорив Говерлу

Фото
1060
Ukrinform
Іван Маслюк, який хворіє на дитячий церебральний параліч, разом зі своїми друзями з міста Соснівка Львівській області підкорив найвищу точку України - гору Говерлу.

Хлопець зробив сходження за допомогою спеціального інвалідного візка La Joelette, повідомляє LB.ua з посиланням на учасника ініціативи Олександра Луцика.

За його словами, в першу поїздку на Говерлу відправилося 7 людей, 5 з яких допомагали нести візок з Іваном.

Хлопець з ДЦП підкорив Говерлу

Наступна поїздка планується через пару тижнів. А всього влітку команда здійснить більше ніж 10 виїздів в гори. Причому серед мандрівників будуть не обов'язково тільки люди з інвалідністю: проект замислювався як інклюзивний, зазначив Луцик.

"Не обов'язково чекати нашої наступної поїздки. Якщо сформується команда, яка захоче залучити до поїздки людину з інвалідністю, ми готові будемо дати їм для цього спеціальний візок. Інженери продумали її майже ідеально: там є спеціальні амортизатори, підголовники, можливість кільком людям піднімати її. Ми хочемо, щоб він служив для активних поїздок тим, хто її потребує", - сказав Луцик.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-