НАБУ повідомило про підозру судді, від справи якого відмовились в ГПУ

НАБУ повідомило про підозру судді, від справи якого відмовились в ГПУ

Укрінформ
Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру судді Дзержинського районного суду Харкова Сергію Лазюку за вимагання хабара в розмірі 75 тис. грн.

Про це у вівторок, 30 травня, повідомили в НАБУ.

За версією слідства, суддя вимагав неправомірну вигоду в розмірі 75 тис. грн за прийняття рішення в інтересах хабародавця.

"Кримінальне провадження за цим епізодом було відкрито ще в березні 2015 року. Його розслідуванням займалися слідчі з особливо важливих справ Генеральної прокуратури, однак складу злочину не знайшли і провадження закрили. У травні 2016 року детективи НАБУ витребували це кримінальне провадження в Генпрокуратурі і після вивчення визначили його перспективним. У липні того ж року керівник САП скасував постанову про закриття справи, однак через кілька днів генеральний прокурор Юрій Луценко скасував постанову керівника САП про відновлення розслідування", - йдеться у повідомленні.

«Проте детективи НАБУ і прокурори САП наполягали на необхідності відновлення розслідування стосовно судді з Харкова. Переконати генерального прокурора вдалося лише в жовтні 2016 року», – повідомили у відомстві.

28 жовтня 2016 року детективи НАБУ почали розслідування обставин скоєння злочину суддею Лазюком.

Підозрюваний суддя одночасно є обвинуваченим у іншому кримінальному провадженні, що розслідується детективами НАБУ. Справа про отримання ним неправомірної винагороди в розмірі 800 доларів слухається в Полтавському районному суді Полтавської області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-