Доступні ліки вже отримали майже 1 млн українців - Розенко

Доступні ліки вже отримали майже 1 млн українців - Розенко

1405
Ukrinform
До урядової програми «Доступні ліки», яка почала діяти в Україні з початку квітня, вже долучитися 5 тис. аптек, за цей період безкоштовні препарати отримали майже 1 млн українців.

Про це сказав віце-прем’єр-міністр Павло Розенко на засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На сьогодні понад 5 тисяч аптек беруть участь у зазначеній програмі. Понад сімсот тисяч людей, ми вже майже до мільйона доходимо, отримали безкоштовні ліки. У цій програмі беруть участь і затверджено понад 157 препаратів та перелік їх розширюється. Тому з одного боку є глобальне питання реформування системи, а з іншого – є конкретні програми, які вже реалізовуються нами», - сказав Розенко.

Він переконаний, що є серйозні зрушеннями в цьому питанні, адже пацієнти отримують ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що сфери освіти та охорони здоров'я є пріоритетом у роботі уряду.

«Я переконаний, що якісна освіта забезпечить прорив в економіці та інших сферах. З іншого боку - реформа системи охорони здоров'я так само потребує багато уваги», - сказав представник уряду.

Як повідомляв Укрінформ, програма «Доступні ліки» стартувала в Україні 1 квітня. Пацієнти можуть безкоштовно або з невеликою доплатою отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-