Клімпуш-Цинцадзе: Україна є щитом західної цивілізації

Клімпуш-Цинцадзе: Україна є щитом західної цивілізації

2027
Укрінформ
Україна сьогодні є щитом Європи, форпостом західної цивілізації.

Про це сказала віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час урочистостей із нагоди Дня Європи на Державному підприємстві «Львівський бронетанковий завод», повідомляє Урядовий портал.

«Для нас Європа – це не географічна приналежність, не просто вільний простір і добробут чи навіть набір стандартів. Це наш свідомий вибір, за який ми дуже гірко заплатили і продовжуємо платити – ціною життів Героїв Небесної сотні і наших захисників на сході України», – наголосила віце-прем`єр-міністр.

Вона висловила вдячність урядам і народам Європи за їхню політичну, технічну, фінансову і моральну підтримку в цей складний для нашої держави період. Водночас, Климпуш-Цинцадзе вважає, що для успіху в нових геополітичних реаліях Україна потребує єдності всередині країни, спільної відповідальності, підтримки суспільства та підзвітності йому влади всіх рівнів, а також надійності в очах наших європейських партнерів.

Віце-прем`єр зазначила, що запровадження безвізового режиму є надзвичайно важливим, але далеко не заключним кроком України на шляху європейської інтеграції.

«З 11 червня зможемо вільно подорожувати Європою, а попереду в нас – вільний рух товарів, послуг, капіталів – виконання амбітних цілей Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», – сказала вона.

За словами голови Представництва Європейського Союзу в Україні Хюга  Мінгареллі, ніхто не може забрати в людей бажання жити у вільному демократичному суспільстві. «Це було рушійною силою Революції Гідності, це було рушійною силою будівництва Європейського Союзу», – сказав він

Захід «Україна – європейський щит» на ДП «Львівський бронетанковий завод» відбувся під гаслом «Мистецтво як зброя заради миру». Присутнім презентували можливості новітньої військової та пожежної техніки, виготовленої та модернізованої на підприємстві. Зокрема, на демонстраційному майданчику було представлено зразки техніки, що здатна швидко загасити масштабні пожежі та евакуювати виведені з ладу бойові машини, в тому числі підбиті танки.

Участь у заході також взяли родини учасників АТО та Героїв Небесної сотні, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, міський голова Львова Андрій Садовий, народні депутати України, представники дипломатичного корпусу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-