ЗНО: опубліковані відповіді з української мови

ЗНО: опубліковані відповіді з української мови

Укрінформ
Оприлюдені правильні відповіді на тестові завдання ЗНО з української мови та літератури. Абітурієнти можуть визначити приблизний тестовий бал за результатам складання тесту. 

Про це повідомляє освітній портал Osvita.ua.

"24 травня опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови та літератури, що був проведений напередодні. Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту, окрім завдань відкритої форми", - йдеться у повідомленні.

Правильні відповіді оприлюднені на порталі Osvita.ua в розділі "Відповіді на тести ЗНО".

Максимальна кількість тестових балів, що зможуть отримати учасники ЗНО за виконання усіх завдань тесту, складає 104 бали.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться не пізніше 15 червня.

Згодом, при оголошенні офіційних результатів ЗНО з української мови і літератури будуть оприлюднені дві таблиці: за шкалою від 100 до 200 балів і таблиця за шкалою від 1 до 12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані школам для визначення оцінки випускників за державну підсумкову атестацію з української мови.

Учасники ЗНО, які не подолають пороговий бал, визначений експертною комісією з питань результатів ЗНО з української мови і літератури, вважатимуться такими, хто тест не склав і не зможуть брати участь у вступній кампанії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-