У МінТОТ пояснили, як переселенці можуть отримати біометричні паспорти

У МінТОТ пояснили, як переселенці можуть отримати біометричні паспорти

1439
Укрінформ
Внутрішньо переміщенні особи можуть отримати біометричні паспорти у пунктах надання адміністративних послуг, за наявності довідки ВПО.

Про це повідомляє прес-центр Міністерства з питань окупованих територій і ВПО України з посиланням на слова радника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Олесі Цибулько.

«Потрібно пам’ятати, що безвізовий режим не дає права працювати українцям на території ЄС. Можна знаходитись в країнах ЄС не більше 90 днів протягом 180 днів. Внутрішньо переміщеним особам отримати біометричні паспорти можна у пунктах надання адміністративних послуг, за наявності довідки ВПО», – зазначила Олеся Цибулько.

У свою чергу, аналітик громадської організації «Європа без бар’єрів» Катерина Кульчицька нагадала, що задля уникнення відмов у в’їзді до країн ЄС, українці мають знати кілька умов.

«Громадяни України повинні детально вивчити правила користування безвізовим режимом, щоб не допустити відмов у в’їзді в країни ЄС. Основні вимоги для громадян – це мати з собою біометричний паспорт і мати з собою документи, які підтверджують мету поїздки і умови перебування за кордоном. Дуже важливо, щоб людина могла чітко пояснити прикордонникам мету свого візиту», - нагадала Кульчицька. 

Як зазначає прес-центр МінТОТ, 17 травня радник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Олеся Цибулько взяла участь у міжнародних дебатах «Українська вимушена та трудова міграція до країн ЄС – поточна ситуація та потенціал». Під час заходу обговорювались теми впливу економічної кризи, анексії Криму та військового конфлікту на сході країни на ситуацію з міграцією українців до країн Європейського Союзу. Участь в обговоренні взяли науковці, представники громадських організацій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-