В НАТО прокоментували блокування російських інтернет-ресурсів в Україні

В НАТО прокоментували блокування російських інтернет-ресурсів в Україні

11166
Укрінформ
У Північноатлантичному союзі погодилися з позицією Києва, що рішення блокувати в Україні російські інтернет-ресурси є питанням безпеки, а не свободи слова.

Про це повідомили у прес-службі НАТО у Брюсселі російському агентству «ТАСС», яке звернулося по коментар.

«Українська влада чітко дала зрозуміти, що це рішення – це питання безпеки, а не свободи слова. НАТО співпрацює з Україною у зміцненні її реформ, включно з питаннями демократії, верховенства права і дотримання прав людини. Свобода засобів інформації є серед тем цього діалогу. Ми віримо у відданість України її міжнародним зобов’язанням і в чинну в Україні систему стримувань і противаг», – заявили в НАТО російському агентству.

У Росії офіційна Москва, а також компанії, що потрапили під нові санкції України, вже різко розкритикували їх, твердячи про «запровадження в Україні цензури», «наближення України до авторитарної держави» тощо.

Рішення також викликало критику і серед українців, які звикли користуватися російськими соціальними мережами й інтернет-сервісами, що опинилися серед тих, що мають бути заблоковані в Україні.

Як повідомлялося, 15 травня Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж "ВКонтакте" і "Однокласники".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-