Україна та Ізраїль підписали п'ятирічний договір про співпрацю в охороні здоров'я

Україна та Ізраїль підписали п'ятирічний договір про співпрацю в охороні здоров'я

1066
Укрінформ
Україна та Ізраїль у присутності прем'єр-міністрів двох Володимира Гройсмана та Беньяміна Нетаньягу підписали договір про співробітництво у галузі охорони здоров'я та медицини між профільними міністерствами на 2017-2021 роки.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"Цим документом наші країни розпочинають п'ятирічне співробітництво в галузі охорони здоров'я та медицини. Разом ми сприятимемо розвитку реабілітації, національного медичного страхування, фінансування медичних послуг, кардіології, онкології, програм раннього втручання, телемедицини. Це буде плідна співпраця!", - зазначила в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун після підписання договору про співробітництво між Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством охорони здоров'я Держави Ізраїль.

План співробітництва у галузі охорони здоров'я та медицини між Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством охорони здоров'я Держави Ізраїль на 2017-2021 роки забезпечує необхідні нормативно-правові рамки та умови розвитку українсько-ізраїльського співробітництва в галузі охорони здоров'я та медицини, визначає основні напрямки співпраці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-