Укртелеком вже почав блокування ВКонтакте

Укртелеком вже почав блокування ВКонтакте

3491
Укрінформ
Компанія "Укртелеком" готова виконати рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яке Президент ввів у дію.  

Проте в компанії визнають, що це буде непросто. Про це  повідомив директор з корпоративних комунікацій компанії Михайло Шуранов у Facebook.

"Колеги, враховуючи велику зацікавленість в питанні блокування доступу до певних інтернет-ресурсів, пропоную вашій увазі позицію Укртелекому: «Укртелеком виконує вимоги Указу Президента України №133/2017 щодо заборони надання послуг доступу до веб-ресурсів, вказаних у тексті указу. Процес доволі складний і вимагає певного часу, враховуючи значну кількість ресурсів. Роботи вже розпочато. Вони проводитимуться поетапно та, за попередньою оцінкою фахівців, триватимуть від кількох діб до тижня", - написав Шуранов.

Як повідомляв Укрінформ, згідно з Указом Президента України №133/2017 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", обмежувальні санкції передбачають заборону Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів “Mail.ru”, “Вконтакте”, “Одноклассники”, санкції також введені проти ТОВ “Яндекс”, російських компаній розробників-антивірусів “Лабораторія Касперського” і “Доктор Веб”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-