SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Берліні на аукціоні зберуть гроші для дітей з Авдіївки - 04.05.2017 04:19 — Новини Укрінформ
У Берліні на аукціоні зберуть гроші для дітей з Авдіївки

У Берліні на аукціоні зберуть гроші для дітей з Авдіївки

Фото
1151
Ukrinform
Берлінські активісти організували виставку і аукціон, зібрані кошти від якого підуть на організацію відпочинку в Німеччині групи дітей з української Авдіївки.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу в ФРН.

«Збираємо гроші на фінансування літнього табору в Німеччині», - розповіла агентству ініціатор проекту MUSIK RETTET (Музика рятує) відома скрипалька Марина Бондас.

Це вона з однодумцями з проекту Heart for Ukraine організувала і втілила в життя перший подібний приїзд в минулому році. Тоді група з 13 дітей з Авдіївки і Слов'янська два тижні перебували в Німеччині.

Цього разу, за словами Бондас, планується організувати дві групи: 20 дітей віком від 8 до 16 років –  в липні Потсдам і в серпні в Вудерхафен.

У Берліні зберуть кошти для дітей з Авдіївки

Аукціон відбудеться в п'ятницю. На ньому представлено 46 картин, інсталяцій, фотографій, графічних робіт 24 художників, а також сувеніри, зроблені руками майстрів в Німеччині і на Донбасі.

Серед лотів і картини Ольги Майкл.  Художниця родом з Москви, що живе 13 років у Берліні, не могла залишитися в стороні від проекту.

У 2016 році на першому подібному аукціоні вдалося зібрати 15 тисяч євро.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>