Фесенко: Інцидент із місією ОБСЄ - своєрідний теракт та елемент гібридної війни

Фесенко: Інцидент із місією ОБСЄ - своєрідний теракт та елемент гібридної війни

988
Ukrinform
Підрив автомобіля місії ОБСЄ на неконтрольованій території - це своєрідний теракт, а те, що бойовики звинувачують в цьому Україну - елемент гібридної війни.

Таку думку висловив в коментарі кореспонденту Укрінформу політолог Володимир Фесенко.

"Ситуацію з підривом місії ОБСЄ, безумовно, можна назвати терактом. Звісно, що сторона противника буде звинувачувати Україну - це елемент гібридної війни. Але міжнародні організації, хоча вони і стримані в коментарях, розуміють, що відповідальність несе та сторона, на території, підконтрольній якій це сталося", - сказав Фесенко.

Він також нагадав ту ситуацію, коли з подачі бойовиків люди пікетували місію ОБСЄ.

"До того ж не варто забувати ті акції протесту, які проходили на окупованій території проти ОБСЄ. Тобто на тій території ненависть проти місії культивували вже давно", - підкреслив політолог.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні під час здійснення патрулювання на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської області підірвався автомобіль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. У штабі АТО заявили, що звинувачення керівників ОРДЛО щодо нібито диверсійних дій Збройних сил України, внаслідок яких загинув представник СММ ОБСЄ, є безпідставними, носять провокативний характер та мають на меті дискредитацію України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-