Наливайко запевняє, що не залишить посаду голови НСТУ, як зробив Аласанія

Наливайко запевняє, що не залишить посаду голови НСТУ, як зробив Аласанія

Укрінформ
Олег Наливайко запевняє, що в разі обрання його головою правління ПАТ "НСТУ" він цієї своєї посади не залишить, тобто не вчинить так, як свого часу зробив ще один нинішній претендент на цю посаду - екс-гендиректор НТКУ Зураб Аласанія.

Про це він сказав, презентувавши, як один з кандидатів, свою стратегію на очільника Суспільного мовника в понеділок на засіданні наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» в Укрінформі.

"Під час виборчої кампанії мене весь час повертали у 1980-ті - 1990-ті роки. Я тоді мав приклад, коли служив у рятівній групі на флоті, і мій командир мене вчив, що рятівник повинен бути професіоналом не тільки, коли форс-мажор, а він має нудно готуватися, щоб того форс-мажору не було, і ніколи не здаватися. От тої ситуації, що була 1 листопада, коли все пропало -  і Євробачення, і суспільне, - не буде. Я ніколи здаватись не буду", - підкреслив Наливайко

У такий спосіб він нагадав, що саме 1 листопада 2016 року тодішній генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-