Корчак хоче провести міжнародний аудит НАЗК

Корчак хоче провести міжнародний аудит НАЗК

1830
Ukrinform
Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак звернулася до Верховної Ради України з проханням організувати проведення незалежної зовнішньої оцінки (міжнародного аудиту) ефективності функціонування НАЗК та роботи реєстру е-декларацій.

Таке звернення було направлене у понеділок, написала вона у Facebook.

«Розуміючи той суспільний резонанс, який виник останнім часом навколо окремих напрямів діяльності Національного агентства, стало зрозуміло, що тільки експертний висновок стосовно нашої діяльності зможе довести безпідставність всіх закидів на адресу нашого органу», – заявила вона.

«У комісію пропоную включити народних депутатів України, міжнародних експертів, представників інститутів громадянського суспільства, а також вітчизняних фахівців у сфері запобігання корупції. Вважаю доречним, якщо до складу такої комісії для проведення незалежного фахового аудиту НАЗК будуть залучені також представники посольств та представництва Європейського союзу в Україні», – додала Корчак.

Нагадаємо: НАЗК нещодавно критикували через збої в роботі Єдиного реєстру електронних декларацій. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав усіх членів НАЗК подати у відставку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-