Суд постановив взяти Чауса під варту

Суд постановив взяти Чауса під варту

Оновлено
Укрінформ
Апеляційний суд у справі судді М.О.Чауса частково задовольнив клопотання старшого детектива Національного антикорупційного бюро України застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду міста Києва. 

"За результатами апеляційного розгляду колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва постановила: поновити захиснику, який діє в інтересах підозрюваного Чауса М.О., строк на оскарження ухвали слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 18 січня 2017 року; апеляційну скаргу, подану захисником в інтересах підозрюваного Чауса М.О. – задовольнити частково; ухвалу слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 18 січня 2017 року – скасувати; постановити нову ухвалу, якою клопотання старшого детектива Національного антикорупційного бюро України про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного Чауса М.О. – задовольнити частково; обрати підозрюваному Чаусу М.О. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою", - йдеться в ухвалі.

Також ухвалою роз’яснено, що у такому разі після затримання Чауса М.О. і не пізніш як через сорок вісім годин з часу його доставки до місця кримінального провадження слідчий суддя, суд за участю Чауса М.О., його захисника розгляне питання про застосування обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або його зміну на більш м’який запобіжний захід, про що постановить ухвалу.

Нагадаємо, Чаус підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою») Кримінального кодексу України.

Як повідомлялося, Чаус підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою») Кримінального кодексу України.

Голова антикорупційної прокуратури Молдови Віорел Морарь заявив, що молдавські правоохоронці отримали від України всі необхідні документи для початку процедури екстрадиції судді Чауса. У Молдові Чаус дає свідчення у справі про незаконний перетин кордону країни, а щодо інших справ його опитають тільки в Україні.

28 лютого Чауса затримали у Молдові. Він сам прийшов у поліцію, зізнавшись у незаконному перетині кордону, згодом його передали Антикорупційній прокуратурі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-