В Укрінформі сьогодні оголосять кандидатів на посаду очільника НСТУ

В Укрінформі сьогодні оголосять кандидатів на посаду очільника НСТУ

Укрінформ
Наглядова рада ПАТ "НСТУ" сьогодні назве прізвища претендентів на посаду голови правління суспільного мовлення.

Це відбудеться під час засідання Наглядової ради, що відбудеться в Укрінформі.  

"На черговому засіданні Наглядової ради Публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" буде оголошено рішення про допуск претендентів до участі у конкурсному відборі на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ "НСТУ", - йдеться в повідомленні.

Сьогодні на засіданні буде розглянуто пакети документів з точки зору відповідності до Умов конкурсу за формальною ознакою. Претенденти, документи яких відповідають вимогам, будуть допущені до участі у конкурсі. Також Наглядова рада НСТУ сьогодні призначить дату, коли претенденти будуть захищати свої стратегії. Це засідання має відбутися не пізніше 21 календарного дня від прийняття рішення про допуск претендентів до участі в конкурсному відборі.

Попередньо голова Наглядової ради ПАТ "НСТУ" Тетяна Лебедєва повідомляла, що на конкурс документи подали вісім осіб. За її словами, всі вони різного віку і мають різний досвід, частина претендентів не знайома для членів Наглядової ради.

За даними ЗМІ, документи на конкурс голови правління НСТУ подали Зураб Аласанія, Роман Вибрановський, Юрій Дараган, Олександр Зирін, Олександр Зорка, Олександр Коваленко, Олег Наливайко, Марек Сієрант.

Нагадаємо, наглядова рада ПАТ "НСТУ" 3 лютого 2017 року оголосила конкурс на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ "НСТУ", який буде проведено до 13 квітня 2017 року. Термін прийому документів від претендентів на посаду голови правління НСТУ - з 3 лютого до 16 березня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-