На ЗНО зареєструвалися 223 тисячі осіб

На ЗНО зареєструвалися 223 тисячі осіб

Укрінформ
На зовнішнє незалежне оцінювання станом на 20 березня зареєструвалося 223 тисячі осіб.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти

"Станом на 20 березня для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано понад 223 тисячі осіб", - йдеться у повідомленні. 

В установі наголосили, що ці дані не є остаточними, обробка документів регіональними центрами триває.

У Центрі також повідомили, що ті учасники ЗНО, які вже отримали сертифікати, однак бажають внести зміни до персональних даних, можуть перереєструватися. Для цього потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою сервісу «Внести зміни», сформувати та оформити нову реєстраційну картку. Повторно сформований комплект реєстраційних документів, а також отриманий раніше Сертифікат необхідно передати до закладу освіти, у якому навчаєтеся, - якщо ви випускник поточного навчального року, або самостійно надіслати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, - якщо ви випускник минулих років або учень (слухач, студент) професійно-технічного чи вищого навчального закладу.

Внести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, що стали підставою для відмови в реєстрації, можна до 31 березня.

Реєстрація тривала з 6 лютого до 17 березня. 

Основна сесія ЗНО пройде з 23 травня по 16 червня. Реєстрацію на додаткову сесію тестування буде відкрито з 3 до 19 травня 2017 року. Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання буде проведено з 3 до 12 липня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-