У ЗНО-2017 можуть взяти участь до 260 тисяч осіб

У ЗНО-2017 можуть взяти участь до 260 тисяч осіб

Укрінформ
Центр оцінювання якості освіти прогнозує, що цьогоріч у зовнішньому незалежному оцінюванні візьмуть участь до 260 тисяч осіб.

Про це на прес-конференції, що відбулася 13 березня, у понеділок в Укрінформі, сказав директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

"З урахуванням тих тенденцій, які є в динаміці, можна прогнозувати, що орієнтовна кількість учасників ЗНО у 2017 році складатиме в межах від 250 до 260 тисяч учасників. Сподіваюся, що з урахуванням тих темпів, які є на сьогоднішній день, або сьогодні, або завтра буде сформовано 200-тисячний сертифікат", - сказав Карандій.

Він повідомив, що станом на ранок 13 березня регіональними центрами оцінювання якості освіти було опрацьовано 182 тисячі заявок та сформовано  бланки сертифікатів ЗНО, які направляються на зворотню адресу абітурієнтів. Усього на сайті УЦОЯО зареєстровано 315 тисяч реєстраційних карток. За словам Карандія, це можуть бути випадки подвійної реєстрації абітурієнтів.

Директор Центру оцінювання якості освіти нагадав, що термін реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання спливає через  5 днів - 17 березня. До 31 березня в дані реєстраційних карток абітурієнти можуть вносити зміни.

Також у вступній кампанії 2017 року будуть враховуватися сертифікати ЗНО 2016 року. Зараз на сайті Українського центру оцінювання якості освіти випускники минулого року можуть ознайомитися з результатами ЗНО-2016 та обрати ті предмети, з яких будуть використовувати сертифікати ЗНО при вступі до університетів. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-