Під Нацрадою одночасно два мітинги: за і проти закриття "Радио Вести"

Під Нацрадою одночасно два мітинги: за і проти закриття "Радио Вести"

Фото
1134
Ukrinform
Під Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення проходять одночасно два мітинги: один - за закриття "Радио Вести", інший - проти.

Про це з місця події повідомляє кореспондент Укрінформу.

Спочатку під Нацраду прийшло близько 60 осіб, які тримали в руках плакати з надписами: "Ні "Радио Вести" в Україні!", "Геть кремлівський рупор - "Радио Вести", "Припинення мовлення "Радио Вести" - для Нацради справа честі!".

Активісти скандували: "Вести", геть з України". Вони також тримали близько 10 прапорів України.

"Ми вимагаємо від Нацради з питань телебачення і радіомовлення припинити діяльність "Радио Вести" на території України, аби сьогодні їм не продовжували ліцензію", - сказав один із представників ГО "Дух патріотів".

Радіо Весті

За його словами, учасники мітингу за закриття "Радио Вести" стоятимуть, "поки "Радио Вести" не закриють".

Потім до Нацради підійшли учасники другого мітингу - проти закриття "Радио Вести", чисельністю близько 200 осіб.

Учасники мітингу проти закриття "Радио Вести" тримали в руках плакати з надписами: "Нет цензуре в Украине", "Ми за свободу слова в Україні", "Оставьте "Вести" в покое", "Поверніть "Радио Вести", "Я слушаю "Вести", а не Банковую".

Активісти мітингу проти закриття "Радио "Вести" скандують "Оставьте "Вести" в покое", на що у відповідь активісти мітингу за закриття "Радио "Вести" скандують у відповідь: "Геть "Вести".

Фото: Євген Любімов/Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>