Під Нацрадою одночасно два мітинги: за і проти закриття

Під Нацрадою одночасно два мітинги: за і проти закриття "Радио Вести"

Фото
Укрінформ
Під Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення проходять одночасно два мітинги: один - за закриття "Радио Вести", інший - проти.

Про це з місця події повідомляє кореспондент Укрінформу.

Спочатку під Нацраду прийшло близько 60 осіб, які тримали в руках плакати з надписами: "Ні "Радио Вести" в Україні!", "Геть кремлівський рупор - "Радио Вести", "Припинення мовлення "Радио Вести" - для Нацради справа честі!".

Активісти скандували: "Вести", геть з України". Вони також тримали близько 10 прапорів України.

"Ми вимагаємо від Нацради з питань телебачення і радіомовлення припинити діяльність "Радио Вести" на території України, аби сьогодні їм не продовжували ліцензію", - сказав один із представників ГО "Дух патріотів".

За його словами, учасники мітингу за закриття "Радио Вести" стоятимуть, "поки "Радио Вести" не закриють".

Потім до Нацради підійшли учасники другого мітингу - проти закриття "Радио Вести", чисельністю близько 200 осіб.

Учасники мітингу проти закриття "Радио Вести" тримали в руках плакати з надписами: "Нет цензуре в Украине", "Ми за свободу слова в Україні", "Оставьте "Вести" в покое", "Поверніть "Радио Вести", "Я слушаю "Вести", а не Банковую".

Активісти мітингу проти закриття "Радио "Вести" скандують "Оставьте "Вести" в покое", на що у відповідь активісти мітингу за закриття "Радио "Вести" скандують у відповідь: "Геть "Вести".

Фото: Євген Любімов/Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-