Савченко каже, що знайшла в Макіївці ще шістьох полонених українців

Савченко каже, що знайшла в Макіївці ще шістьох полонених українців

Укрінформ
Народний депутат Надія Савченко оприлюднила доповнений список громадян України, які утримуються в Макіївській колонії №22 в Донецьку станом на 25 лютого 2017 року.

Про це вона повідомила у Фейсбуці.

"Результати поїздки в Макіївську колонію №22 24-25.02.2017 р. Вдалося знайти шістьох українських вояків і цивільних осіб, які раніше вважалися зниклими безвісти", - зазначила Савченко.

Зокрема, в оприлюдненому списку вказано прізвища 34 людей, шість з яких (позначені зеленим кольором) - це нібито знайдені українські полонені, які раніше не були підтверджені протилежною стороною в мінських списках.

Один чоловік (його прізвище позначене кораловим кольором) нібито добровільно відмовився від обміну.

В іншому оприлюдненому Савченко списку зазначено прізвища ще 13 військових, які підтверджені мінськими списками, проте перебувають в інших місцях обмеження волі.

Як відомо, 24 лютого народний депутат Надія Савченко і керівник центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан прибули у виправну колонію в Макіївці, де утримуються українські військовополонені.

Керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук заявив, що Савченко не повідомляла Службі безпеки України про свої наміри відвідати тимчасово непідконтрольні території Донецької області.

Зі свого боку, речниця СБУ Олена Гітлянська повідомила, що Служба безпеки України перевіряє інформацію, оприлюднену народним депутатом з фракції БПП Тетяною Ричковою стосовно дій народного депутата Савченко.

Раніше Ричкова з трибуни Верховної Ради заявила, що Савченко підбурювала українських військових на Донбасі до державного перевороту.

Очікується, що сьогодні Савченко дасть брифінг у Києві для представників українських ЗМІ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-