Суд продовжив арешт Єфремову

Суд продовжив арешт Єфремову

Укрінформ
Старобільський районний суд Луганської області продовжив арешт екс-керівнику фракції "Партії регіонів" Олександру Єфремову до 28 квітня.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Суд ухвалив: клопотання прокурора Кожухівського про продовження строку тримання під вартою Єфремова Олександра Сергійовича задовольнити. Продовжити Єфремову Олексендру Сергійовичу... строк тримання під вартою до 28 квітня 2017 року включно", - йдеться в оприлюдненому на сьогоднішньому засіданні рішенні суду.

Попередній термін тримання Єфремова під вартою спливає 17 березня.

Наступне засідання Старобільського районного суду Луганської області у справі Олександра Єфремова, якого звинувачують у сепаратизмі та сприянні створенню так званої ЛНР, відбудеться 13 березня. Сьогоднішнє засідання було завершено через необхідність підготовки документів стороною захисту та через відсутність деяких учасників процесу.

У подальшому справу розглядатимуть щоденно з 14 до 17 і з 21 до 23 березня.

Як повідомлялося, Єфремова звинувачують в організації захоплення будівлі Луганської ОДА (ч. 3 ст. 27, ст. 341 КК України); у пособництві в захопленні Управління Служби безпеки України в Луганській області (ч. 5 ст. 27, ст. 341 КК України). Також йому висувають звинувачення у вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією, особою, яка є представником влади, за попередньою змовою групою осіб, що призвели до тяжких наслідків (ч. 3 ст. 110 КК України); організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації "Луганська народна республіка" (ч. 1 ст. 258-3 КК України); державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-