"Радіо Свобода" і "Голос Америки" запустили світовий російськомовний телеканал

Укрінформ
"Радіо Свобода" і "Голос Америки" запустили телеканал "Настоящее время", націлений на російськомовну аудиторію в різних країнах світу, у тому числі і в Україні.

Про це заявила директор каналу Дейзі Сінделар на прес-конференції в Укрінформі. 

"Настоящее время" - це російськомовна телевізійна мережа, яка доступна російськомовній аудиторії по всьому світу, у тому числі в Україні, 24 години на добу. Ми отримуємо фінансування від Конгресу США, що ми не приховуємо і що не впливає на нашу редакційну незалежність. Але нині це не просто новий проект "Радіо Свобода" і "Голоси Америки", він також є абсолютно новим проектом і новим брендом. Він звертається не до однієї аудиторії в одній країні, а до усієї потенційної російськомовної аудиторії. Це 275 млн осіб, які живуть у всьому світі - від Середньої Азії і Кавказу до Росії, Ізраїлю, Німеччини, Канади, США, країн Балтії і України", - сказала Свінделар.

Вона зазначила, що проект розпочався 2,5 роки тому назад з однієї 30-хвилинної інформаційної програми під тією ж назвою. Сьогодні це вже телеканал, який має 4 щоденних новинних програми, а також широкий спектр інформаційних програм, у тому числі тих, які виготовляються в Україні і зосереджені на українському порядку дня.

"Наша мета дуже проста - забезпечити об'єктивне джерело новин, що грунтуються на фактах, для глобальної аудиторії. Ми не пропонуємо підробні новини, альтернативні факти, пропаганду або контрпропаганду - тільки новини або інформацію, яку ми можемо добути або перевірити. Канал доступний у кабельних мережах, через супутник, через IPTV. Торік наш відеоконтент переглядали в мережах більше 200 млн разів", - поінформувала Сінделар.

Директор каналу уточнила, що нині телеканал базується в Празі, але має більше 100 кореспондентів у різних містах світу. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-