Польща розглядає варіанти допомоги Україні на сході — Госєвська

Польща розглядає варіанти допомоги Україні на сході — Госєвська

1032
Ukrinform
Польща розглядає декілька варіантів гуманітарної допомоги Україні на сході.

Про це після поїздки в Авдіївку та інші місця на сході України в інтерв'ю Укрінформу повідомила заступник голови комісії Сейму Польщі у закордонних справах Малгожата Госєвська.

“У нас є певні можливості, хоча б у рамках допомоги на розвиток. Кошти цієї програми можуть призначатися на проекти у різні регіони України. Вважаю, що власне зараз потрібно подумати про конкретні дії на сході України”,- заявила Госєвська.

Вона нагадала, що зараз Польща активно долучається до різних програм допомоги для переселенців у Харкові. Зокрема, за підтримки Сaritas (міжнародна благодійна організація - ред.) за польські кошти вдалося створити в місті лікарський кабінет. До міста також передавалася гуманітарна допомога, яка розподілялася між біженцями і населенням Харкова, яке цього потребує. Крім того у Харкові за польські кошти функціонує центр,  де люди мають конкретну допомогу - гарячі обіди, можуть помитися, перевдягтися тощо.

“Ми (Польща — ред.) можемо спрямовувати кошти на освітні програми, розвиток малого бізнесу, адже на сході це дуже потрібно. Ми також думаємо і про якісь форми надання психологічної допомоги”,- повідомила польський політик.

Госєвська зазначила, що про надання  польської допомоги вони розмовляла нещодавно з головою Донецької військово-цивільної адміністрації Павлом Жебрівським. 

“Маю певні задуми і ними поділюся із заступником міністра закордонних справ Польщі Йоанною Вронецькою, яка відповідає за розподіл коштів на розвиток у проектах міжнародної допомоги”,- резюмувала заступник голови комісії Сейму у закордонних справах.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-