Родини Героїв Небесної Сотні заснували проект зі втілення мрій молодих патріотів

Родини Героїв Небесної Сотні заснували проект зі втілення мрій молодих патріотів

2314
Ukrinform
Родини загиблих на Майдані під час Революції Гідності заснували проект "Відзнаки Героїв" для втілення мрій Героїв Небесної Сотні.

Про це під час брифінгу у Києві повідомив голова громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні» Володимир Бондарчук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ідея проекту "Відзнаки Героїв" полягає  в тому, щоб реалізувати мрії наших Героїв, більшість з яких були молодими людьми, які не встигли реалізувати свої мрії, сподівання. Метою проекту є надання можливості молодим патріотам нашої країни втілити їхні мрії  в тих царинах, де навчались, хотіли навчатись, працювали наші Герої", - сказав він.

За словами Бондарчука, перший етап проекту відбувається за підтримки міжнародного фонду "Відродження".

"Було вибрано п'ятеро наймолодших Героїв Небесної Сотні - Назар Войтович, Устим Голоднюк, Дмитро  Максимов, Юрій Поправка і Богдан Сольчаник. Ідеєю було створення експертної ради, яка б складалася з відомих митців, науковців, філософів, громадських діячів, які, отримавши інформацію про життя Героїв Небесної Сотні, генерували ідеї, як можна найкращим чином втілити їхні мрії в життя. Таким чином вшанувати їхню пам'ять, яка була б живою, щоб пам'ять жила в тих людях, які зможуть реалізувати себе завдяки цьому проекту", - сказав він.

Бондарчук наголосив, що таким чином хочуть реалізувати мрії кожного Героя Небесної Сотні.

Як приклад, начальник відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України Микола Ляхович повідомив, що зараз ведеться активна робота щодо започаткування відзнаки Дмитра Максимова для громадських активістів, які сприяють розвитку заходів для людей з особливими потребами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>