Рева пояснив, кого перевірятимуть соціальні інспектори

Рева пояснив, кого перевірятимуть соціальні інспектори

Укрінформ
Запропонований Міністерством соціальної політики законопроект про створення органу контролю за соціальними виплатами передбачає, що ці соціальні інспектори перевірятимуть не людей, які отримують виплати, а чиновників, які відповідальні за їх призначення.

Про це в ефірі «Громадського» заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

«Ці контролюючі органи будуть створені по областях і підпорядковуватимуться Мінсоцполітики. І у разі надходження скарги я не буду відсилати її в обласне управління, я буду їм відсилати. І вони перевірятимуть не людей, а чиновників, які їх обслуговують», - зазначив міністр.

Він також підкреслив, що ці органи контролю комплектуватимуться виключно тими спеціалістами, які працювали у цій сфері, які «знають, що таке адресні державні допомоги, що таке субсидії». При цьому, за словами міністра, таких соцінспекторів буде небагато.

«Тоді ми реалізовуватимемо дві основні функції, які повинні бути в державного органу: нормотворчу і контрольну», - резюмував Рева.

Як відомо, Кабмін 1 лютого схвалив проект Закону України "Про забезпечення державного контролю під час надання соціальної підтримки". Документом передбачається, що державний контроль за дотриманням законодавства під час надання соціальної підтримки з 1 січня 2018 року здійснюватиметься соціальними інспекторами, які будуть посадовими особами територіальних органів Мінсоцполітики - соціальних інспекцій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-