Україна та США домовились створювати журналістам безпечні умови – МІП

14.02.2017 17:26 825

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець і Надзвичайний та Повноважний посол США в Україні Марі Йованович під час зустрічі домовились діяти разом для уникнення інформаційних ризиків, застосовуючи систему стратегічних комунікацій.

Про це повідомляється на сайті Мінінформполітики у вівторок.

"10 лютого 2017 року відбулася зустріч міністра інформаційної політики України Юрія Стеця з Надзвичайним та Повноважним послом США в Україні Марі Йованович... Сторони домовилися підтримувати тісний зв'язок, аби діяти в один голос, уникаючи інформаційних ризиків, що можуть виникати між країнами", - йдеться у повідомленні.

Стець під час зустрічі заявив, що Міністерство інформаційної політики України будує наразі як внутрішню, так і зовнішню систему стратегічних комунікацій.

"У цьому процесі для нас важливо забезпечити належні умови роботи для ЗМІ, аби не порушити свободи слова та створити безпечні умови праці журналістам", - сказав він.

За словами міністра, в Україні інформаційна безпека реалізовуватиметься на основі Доктрини інформаційної безпеки України, яку РНБО прийняла наприкінці минулого року.

Йованович зазначила, що стратегічні комунікації і для США є пріоритетною сферою.

"... ми вважаємо, що якісна комунікація між собою як бізнесу, так і культури, та й громадськості загалом, може протидіяти внутрішнім і зовнішнім викликам сьогодення", - сказала вона.

Зустріч відбулася за участі першого заступника міністра Еміне Джапарової та держсекретаря відомства Артема Біденка, а також радника Посольства США з питань преси, освіти і культури Карен Робблі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-