Розенко сказав, звідки візьмуть гроші на осучаснення пенсій

1054
Ukrinform
Усі додаткові кошти, отримані Пенсійним фондом України внаслідок підвищення мінімальної зарплати, будуть спрямовані на осучаснення пенсій.

Про це у коментарі телеканалу "112 Україна" заявив віце-прем’єр-міністр  України Павло Розенко, повідомляє Урядовий портал.

"Підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн  – це, в тому числі, елемент пенсійної реформи. Всі додаткові доходи, отримані від такого кроку, ми будемо трансформувати у підвищення пенсій", - сказав Розенко.

За його словами, як тільки уряд побачить реальний додатковий ресурс Пенсійного фонду, найперше, що планує зробити, – це провести осучаснення пенсій.

"Ми чекаємо, що бізнес відгукнеться на рішення уряду про необхідність підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн. Ми зменшили ЄСВ в минулому році і сьогодні всі повинні усвідомити, що 3200  грн - це той мінімум, менше за який ніхто не повинен отримувати", - підкреслив Розенко.

Як повідомлялося, Павло Розенко заявив, що українська влада не має наміру піднімати пенсійний вік в Україні.

Раніше у МВФ заявили, що підвищення пенсійного віку для працюючих громадян в Україні є одним із способів створення більш сучасної пенсійної системи з кращими виплатами та перебуває на розгляді в рамках виконання програми розширеного кредитування України з боку МВФ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-