Головою наглядової ради Суспільного мовлення обрали Тетяну Лебедєву

Головою наглядової ради Суспільного мовлення обрали Тетяну Лебедєву

887
Ukrinform
Головою наглядової ради ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" обрано Тетяну Лебедєву.

Як повідомила Укрінформу член наглядової ради НСТУ Світлана Остапа, за кандидатуру Лебедєвої під час засідання 8 лютого проголосували дев’ятеро членів наглядової ради.

“Під час вчорашнього засідання головою наглядової ради Суспільного мовлення обрано Тетяну Лебєдєву. Були присутні 16 із 17 членів ради: Володимир Бринзак зараз за кордоном на змаганнях з біатлону. Дев’ятеро з присутніх проголосували за Тетяну Лебедєву. Інший кандидат - Тарас Шевченко - набрав чотири голоси. Інші бюлетені були визнані недійсними - не проголосували за жодного з кандидатів”, - заявила Остапа.

Вона додала, що також висувалися її кандидатура та кандидатура Євгена Глібовицького на посаду голови наглядової ради, але вони зняли свої кандидатури. “Я, зокрема, мотивувала це тим, що, на мою думку, головою має бути обраний представник від громадськості - від тих 9 чоловік, які обрані від громадських організацій”, - зазначила Остапа.

Водночас, за її словами, на засіданні не вдалося обрати заступника голови наглядової ради НСТУ, секретаря, а також голів комітету з питань призначень і винагород та комітету з питань аудиту. “Думаю, що на наступне засідання, скоріш за все, наступного тижня, ми вирішимо усі кадрові питання”, - сказала вона.

Як повідомлялося, 19 січня 2017 року публічне акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України” зареєстровано як юридичну особу і припинено юридичну особу НТКУ. З дня реєстрації ПАТ НСТУ наглядова рада вступила у свої повноваження. Строк повноважень членів наглядової ради НСТУ становить чотири роки.

17 грудня 2015 року Нацрада затвердила склад наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. До її складу увійшли представники громадськості і депутатських фракцій та груп Верховної Ради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>