Телеканал

Телеканал "UA|TV" запустив мовлення з супутника Hot Bird 13С

Відео
Укрінформ
Відтепер мільйони телеглядачів в Західній Європі, Північній Африці і на Близькому Сході зможуть дивитися новини з України.

«Hot Bird 13° сх. д.» – це відразу три супутники високої потужності, які ідеально покривають телевізійним сигналом всю Європу: від Португалії та Великої Британії до Скандинавії та західного Сибіру в Росії, а також країни північної Африки та Близького Сходу. Загальна аудиторія цієї супутникової платформи становить близько 138 млн. домогосподарств. Інакше кажучи, сигнал UA|TV з’явиться у тих країнах, в яких його раніше ніколи не було.

Дивитися програми UA|TV глядачі зможуть через пряму супутникову трансляцію, що особливо ефективно для країн, де традиційним є перегляд некодованих телеканалів (а UA|TV поширюється у відкритому вигляді) за допомогою індивідуальних параболічних антен. Передусім це стосується країн Північної Африки та Близького Сходу. З огляду на велику популярність сторінки UA|TV у «Facebook» арабською мовою, маємо всі підстави стверджувати, що телеканал іномовлення України знайде свого глядача у мусульманських країнах.

З іншого боку, UA|TV не зникне з переліку безплатних телеканалів, які доступні користувачам індивідуальних трьох супутникових тарілок, вельми популярних в європейській частині колишнього Радянського Союзу, і – що особливо важливо – на тимчасово окупованих територіях Криму та Донбасу. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-