Марушевську викликали до НАЗК через 500 грн премії на 8 Березня

Марушевську викликали до НАЗК через 500 грн премії на 8 Березня

1832
Ukrinform
Колишня керівник Одеської митниці Юлія Марушевська надавала пояснення у НАЗК з приводу отримання премії у розмірі 500 гривень, яка була приурочена до 8 Березня.

Про це екс-чиновниця повідомила на своєму Facebook у середу ввечері.

За словами Марушевської, надавати пояснення її викликали за клопотанням першого заступника керівника СБУ Павла Демчини.

"Пан Павло, ретельно пильнуючи загрози державним інтересам в Одеській області, викрив корупцію на митниці. За бюрократичною традицією, відділ персоналу підготував до мого підпису наказ до 8 березня, який передбачав преміювання всіх жінок митниці на 500 грн. з нагоди свята. Я мала слабкість не відмовити", - розповіла вона.

"Через недбалість кадровиків, моє прізвище потрапило у список на півтисячі осіб. Наказ пройшов перевірку юридичного департаменту та департаменту внутрішньої безпеки. Тепер СБУ разом з Національним агентством з питань запобігання корупції звинувачує мене в адміністративному порушенні через конфлікт інтересів за преміювання самої себе на 500 гривень", - додала Марушевська.

Нагадаємо: Марушевська оголосила про відставку з посади у листопаді 2016 року. Своє звільнення вона пояснила супротивом керівництва країни всім спробам реформування митниці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>