У центрі Петербурга відбулися пікети "Руки геть від Авдіївки!"

У центрі Петербурга відбулися пікети "Руки геть від Авдіївки!"

Фото
1988
Ukrinform
У Петербурзі на Невському проспекті в неділю, 5 лютого, відбулася серія пікетів проти російської агресії на Донбасі, організована Демократичним рухом "Солідарність".

"У неділю, 5 лютого 2017 року, у Петербурзі на Невському проспекті відбулася серія одиночних пікетів проти масованих обстрілів українського міста Авдіївки і розширення військової експансії РФ в Україні", - повідомляє "Солідарність".

На самому початку акції був затриманий і доставлений в 78-й відділ поліції Центрального району Санкт-Петербурга Ігор Андрєєв - Степанич. Формальна причина - недостатня відстань від пікету провокаторів Національно визвольного руху Росії (НВР). Після складання протоколу його відпустили.

За повідомленням "Солідарності", провокатори НВР нападали на Максима Разметова. Під час бійки і виривання плаката з рук провокатори бризнули в обличчя пикетувальнику їдкою рідиною червоного кольору. Рідину вдалося відразу змити, тому Разметов не постраждав.

На плакатах були зображені українські військовослужбовці, які загинули в боях за Авдіївку: Андрій Кизило, Дмитро Оверченко, Володимир Бальченко, інші. Також були тексти "Україна, борися. За тобою правда", "Покайся, Росіє. Проклятий той, хто порушує межі ближнього свого", "Обстріл Авдіївки – провокація російської влади. Не вір брехливим ЗМІ" тощо.

У центрі Петербурга відбулися пікети "Руки геть від Авдіївки"

Фото: facebook.com/SPBSOLIDARNOST

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-