Очільник

Очільник "Укрпошти" оцінив свої реформи на "три з плюсом"

Укрінформ
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський вважає, що реформи, які вдалося провести в компанії з моменту його призначення на посаду, поки що заслуговують на оцінку "три з плюсом".

Про це він заявив в інтерв'ю "Новому времени".

"Напевно, три з плюсом. Кажучи про зміни, я орієнтувався на швидкість дії бізнес-структури. Тільки для того, щоб вирішити питання з чергами, тут потрібно провести зміни в IT-інфраструктурі, а це 2,5 місяця тендерних процедур. І я недооцінив масштаб проблем", - заявив гендиректор "Укрпошти".

"У нас по факту комп’ютеризировано всього 21% офісів з 11,5 тис. З цих комп'ютеризованих відділень 1.600 комп'ютерів — старше 15 років. Середній вік автопарку — 14 років. Третина з цих машин не проїхала жодного кілометра, але на них списувався бензин, і ми це припинили", - зазначив він.

Водночас, на думку Смілянського, команда, яка сформована в "Укрпошті" для проведення реформ, заслуговує на високу оцінку.

"Я можу собі поставити високу оцінку за команду, завдяки якій ці дані вдалося з'ясувати", - сказав керівник "Укрпошти".

За словами Смілянського, остаточне формування цієї команди буде завершено після рішення Кабінету міністрів, яке дозволить сформувати наглядову раду компанії.

"За планом йдемо з корпоратизацією, до березня 2017 року все буде завершено. Але щоб з'явилася незалежна наглядова рада, уряд повинен прийняти відповідний законодавчий акт", - підкреслив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-