SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight На Білоцерківську ТЕЦ прийшли з обшуком прокуратура і контррозвідка - 02.02.2017 13:25 — Новини Укрінформ
На Білоцерківську ТЕЦ прийшли з обшуком прокуратура і контррозвідка

На Білоцерківську ТЕЦ прийшли з обшуком прокуратура і контррозвідка

Фото
2018
Ukrinform
Слідчі прокуратури Київської області здійснюють обшук на території ПАТ «Білоцерківська ТЕЦ» за фактом заволодіння службовцями грошима на суму понад 170 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області. 

"Слідчим управлінням прокуратури Київської області спільно зі співробітниками Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економіки СБ України, із залученням спеціалістів національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та енергоконтролю, проводиться обшук на території ПАТ «Білоцерківська ТЕЦ» з метою виявлення та фіксування  фактів невиконання  інвестиційних програм", - йдеться в повідомленні.

На Білоцерківську ТЕЦ прийшли з обшуком Фото: kobl.gp.gov.ua

Фото: kobl.gp.gov.ua

Як наголошується, слідчим управлінням прокуратури Київської області здійснюється досудове розслідування кримінального провадження, зареєстрованому за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та  ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) КК України.

"Під час досудового розслідування прокуратурою Київської області виявлено факт заволодіння службовими особами ПАТ «Білоцерківська ТЕЦ»  грошовими коштами споживачів електричної та теплової енергії Київської області на виробництво електричної та теплової енергії у сумі понад 170 млн гривень", - пише прес-служба.    

На даний час проводиться санкціонований обшук, у ході якого збираються документи, які мають доказове значення у кримінальному провадженні.

Досудове розслідування триває.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>