Євросоюз дасть €27,2 мільйона на підтримку управління міграцією в Україні

Євросоюз дасть €27,2 мільйона на підтримку управління міграцією в Україні

Укрінформ
Європейський Союз надасть Україні 27,2 мільйона євро на започаткування проекту «Підтримка управління міграцією та притулкам в Україні».

Про це сказав у четвер на прес-конференції голова представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 «Це найбільший з усіх проектів ЄС у сфері міграції, що коли-небудь реалізувався в країнах Східного партнерства. Ми надамо 27,2 мільйона євро у наступні три роки для впровадження проекту управління міграційними процесами в Україні», - сказав голова представництва ЄС.

Водночас він зауважив, що Україні слід якнайшвидше прийняти концепцію державної міграційної політики, бо «проект буде важко впроваджувати без прийняття зазначеної концепції», - зазначив голова представництва ЄС.

Проект, який впроваджуватиметься Міжнародною організацією з міграції (МОМ), допоможе Державній міграційній службі України та Державній прикордонній службі швидше та ефективніше надавати послуги громадянам України та іноземцям.

Зокрема, Державній міграційній службі буде передано обладнання та програмне забезпечення для центру обробки даних, що дозволить суттєво підвищити ефективність роботи електронних систем та забезпечити надійний захист персональних даних, сказала на прес-конференції заступник міністра внутрішніх справ України Анастасія Дєєва.

За її словами, захист прав кожного громадянина України, його персональних даних є дуже актуальним і важливим. Цей проект стане кроком вперед для забезпечення системи безпеки даних.

У свою чергу, голова представництва МОМ в Україні Манфред Профазі зауважив, що система, яка надається Україні, є надзвичайно сучасною і вона не скрізь є в Євросоюзі.

"І я вважаю, що багато, багато-хто буде заздрити Україні, що вона має таку систему", - сказав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-