Червоний Хрест мобілізує ресурси для допомоги мешканцям Авдіївки

Червоний Хрест мобілізує ресурси для допомоги мешканцям Авдіївки

Укрінформ
Через загострення ситуації в Авдіївці Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) екстрено мобілізовує наявні ресурси, обласні організації формують гуманірні вантажі.

Про це повідомляє Червоний Хрест України.

"Терміново реагуючи на критичність ситуації, залучені кадрові та матеріальні ресурси ТЧХУ, в яких є найбільша потреба: вода, продукти харчування, ковдри, теплий одяг, гігієнічні набори, підгузки, одноразовий посуд тощо. Обласні організації Товариства формують гуманітарні вантажі зі своїх запасів на випадок надзвичайних ситуацій", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Київська міська організація оголосила про збір теплих речей, ковдр, засобів гігієни тощо. Співробітники й волонтери ТЧХУ приймають гуманітарну допомогу від мешканців столиці у 11 пунктах (попередньо просимо передзвонити).

У Києві відбувається формування гуманітарного вантажу, що оперативно буде відправлено у Донецьку область (Краматорськ та інші найближчі населені пункти), де очікується компактне розміщення евакуйованих мешканців міста Авдіївка. Краматорська міська організація та районні організації ТЧХУ області готуються надавати екстрену допомогу внутрішньо переміщеним особам з Авдіївки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-