У МЗС пояснили, як зміниться отримання віз до США після указу Трампа

У МЗС пояснили, як зміниться отримання віз до США після указу Трампа

Укрінформ
Громадяни України, які планують оформлювати візи до США, мають пройти обов'язкове особисте інтерв'ю, якщо термін дії попередньої американської візи закінчився більше року тому.

Про це у Facebook повідомляє Департамент консульської служби МЗС.

"У зв'язку з оприлюдненням указу президента США «Захист нації від в'їзду іноземних терористів до Сполучених Штатів» (PROTECTING the Nation from Foreign Terrorist Entry into the United States) від 27.01.2017 р. повідомляємо, що статтею 8 Указу вводиться обов'язковість особистого інтерв'ю в консульській установі США для аплікантів, термін дії попередньої американської візи яких закінчився більше ніж рік тому перед датою подання документів на наступну візу", - йдеться у повідомленні.

Водночас оформлення американських віз громадянам України протягом року після закінчення терміну дії попередньої візи відбувається без проведення особистого інтерв'ю.

Оформлення віз для в'їзду до США громадянам України, які вперше подають документи на американську візу, або термін дії попередньої візи закінчився понад рік тому, відбувається за умови особистої присутності в консульстві США та проведення співбесіди з уповноваженим працівником американського консульства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-