У Сіднеї українці вийшли на акцію «Stop Putin’s War In Ukraine»

У Сіднеї українці вийшли на акцію «Stop Putin’s War In Ukraine»

Фото
Укрінформ
Третій протестний мітинг всесвітньої акції «Stop Putin’s War In Ukraine» провели українці у Сіднеї.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Куратором акції «Stop Putin’s War In Ukraine» в Австралії була Наталія Альохіна. Учасники акції традиційно зібралися на одній із центральних вулиць Сіднея - Пітт стріт - з антипутінськими гаслами та інформували перехожих про ситуацію в Україні і ключові вимоги щодо припинення російської агресії проти України.

Серед них: вивести з території України всі російські окупаційні війська, а також повернути назад до Росії всю зброю та військову техніку; розширити спостережну місію ОБСЄ до 24 годин на добу сім днів на тиждень та допустити її на ділянки українсько-російського кордону, які Україна тимчасово не контролює; звільнити громадян України, які незаконно утримуються під арештом - як на території Росії, так і в окупованому Криму - за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями; припинити анексію Криму.

Головна мета акції – привернути увагу громадськості до російської агресії в Україні, показати важливість єдності і солідарності з Україною, а також закликати увесь світ посилити тиск на Росію для відновлення територіальної цілісності і миру в Українській державі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-